Přejít k obsahu

Wealth Office

Ta nejosobnější forma bankovnictví

Partnerství založené na vzájemné důvěře a respektu k hodnotám, které budujete a ctíte celý život. Ve středu našeho zájmu vždy stojí naši klienti, jejich představy a přání. Je nám ctí, že jim pomáháme nejen spravovat majetek, ale především zanechat odkaz, reflektující jejich mnohaleté úsilí.

Naše specializace

  • Personalizované služby pro klienty s majetkem nad 100 milionů korun

  • Přístup k exkluzivně emitovaným akciím a dluhopisům

  • Přímé obchodování s cennými papíry

  • Správa rodinných holdingů a mezigenerační transfer

  • Fondy kvalifikovaných investorů a svěřenské fondy

  • Individuálně řešené financování a pojištění

  • Investiční poradenství

  • Wealth Office Akademie

Životní cyklus rodinné firmy

Nahrávám přehrávač...

Váš bankéř

Jen člověk, který vám dokonale porozumí a má vaši plnou důvěru, může spravovat váš majetek. Naši bankéři disponují odbornými znalostmi a dlouholetými zkušenostmi a jejich loajalita vůči vám není limitována časem ani prostředky.

 

 

Mezigenerační transfer

Majetek, který se chystáte předat nastupující generaci, je výsledkem vašeho celoživotního úsilí. Pomůžeme vám ho spravovat tak, aby váš odkaz dosáhl patřičné velikosti, a dokážeme vaše dědice připravit na jejich budoucí roli.

 

 

Správa majetku

Smyslem naší práce je rozšiřovat vaše možnosti a přispět k tomu, abyste se svým majetkem mohli nakládat přesně podle svých představ. Zajistíme vám proto přístup k exkluzivním investičním příležitostem, spolu s odborným poradenstvím a informacemi od našich předních analytiků.

 

 

Společné zážitky

Uvědomujeme si, že nositelem hodnot nejsou jen hmotné statky, ale také vzpomínky a zážitky. Okamžiky, které se člověku vryjí do paměti a nelze je odebrat, změnit ani znehodnotit. Proto pro vás vytváříme příležitosti k prožití právě takových okamžiků – aby se vaše bohatství rozrůstalo ve všech ohledech.


Velmi rádi vám osobně sdělíme víc

E-mail: wealthoffice@csob.cz
Telefon: +420 800 110 808