Přejít k obsahu

Aktuality

6. února 2018

ČSOB Private Banking obhájil svoji vedoucí pozici na trhu privátního bankovnictví v České republice

ČSOB Private Banking obdržel již po páté ocenění pro nejlepší privátní bankovnictví v České republice od Euromoney. Kromě celkového prvenství uspěl v dalších pěti kategoriích.

„Pokaždé, když dorazí zpráva o zisku takového ocenění, cítím velkou hrdost. Hrdost na naše klienty, kteří nám dávají svou plnou důvěru. Na naši práci, jejíž rozmanitost pomáhá jak chránit majetek klientů, tak i plnit jejich vize a sny. Na náš tým, který je tím faktorem X, jež z ČSOB Private Banking dělá tu nejlepší referenci na trhu privátního bankovnictví v ČR. Jsem za to vše neskonale vděčný a upřímně si toho vážím,“ říká Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking.

Hodnocení v soutěži časopisu Euromoney se kromě faktických údajů zakládá na názoru konkurence. Pořadí nejlepších privátních bank určují sami účastníci průzkumu, kteří mají možnost nominovat tři privátní banky, jež dle jejich názoru ve stanovených kategoriích poskytují nejlepší služby. Nesmí však hlasovat pro privátní banku, kterou sami reprezentují.

Magazín Euromoney byl založen v roce 1969 a stal se jednou z nejvlivnějších publikací o kapitálových trzích na světě.

Euromoney Private Banking Survey 2018 - best private banking in the Czech Republic